Karrier lehetőségek

Érdekel a megújuló energia világa? Szeretnél olyan munkát, ami a pénzkereset mellett társadalmilag is értéket teremt? Munkáddal szeretnél pozitív hatást gyakorolni a környezetre, a jövő technológiáit hasznosítva? És mindezt egy innovatív lendületes csapat tagjaként?

Beszerzési asszisztens

munkatársat keresünk.
Feladatok:
  • Árajánlatkérés, a beszállító partnerektől kapott árajánlatok kiértékelése, kapcsolódó javaslattétel megfogalmazása.
  • Aktuális beszerzések időrendjének megtervezése, a követelményeknek megfelelő termékek és szolgáltatások kiválasztása, belső jóváhagyási szabályok szerint rendelések leadása.
  • Szállításokkal kapcsolatos ajánlatkérések, megrendelések.
  • Kimutatások/statisztikák, előrejelzések, piacelemzések, költségkalkulációk, forcast-ok és időszakos tervek összeállítása.
  • A készletnyilvántartó programban a rendelt anyagok szállítói rendelésként történő felvétele.
  • Beszerzési/logisztikai KPI-ok riportálása, fejlesztése.
  • Beszállítói minősítési rendszer kialakítása, karbantartása, fejlesztése.
Elvárások:
  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • angol nyelv tárgyalási szinten
  • MS Office ismeretek (excel kiemelten)
  • tapasztalat ERP szoftverek használata területén
  • tapasztalat CRM szoftverek használata területén
  • jó kommunikációs, tárgyalási képesség
Az állás betöltésénél előnyt jelent:
  • tapasztalat napelemes rendszerekhez kapcsolódó beszerzések kapcsán
  • tapasztalat elektronikai alkatrészek, eszközök, berendezések beszerzés kapcsán,
  • tapasztalat kivitelezési-, építés-, villamos szerelési projektekhez kapcsolódó szolgáltatások megrendelése, menedzselése kapcsán
Amit kínálunk:
  • Stabil, innovatív és támogató munkahelyi környezet
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Éves bónusz csomag
  • Extra fizetett szabadnap a születésnapodon
  • Irodai masszázs
  • Gyümölcsnap
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Fizetett szakmai tréningek
  • Csapatépítők, céges rendezvények
  • Társadalmi és környezetvédelmi felelősségvállalás
Munkavégzés helye:

Gödöllő

"Jelentkezem" gombra kattintással kérjük küldje el a magyar nyelvű önéletrajzát.