Karrier lehetőségek

Érdekel a megújuló energia világa? Szeretnél olyan munkát, ami a pénzkereset mellett társadalmilag is értéket teremt? Munkáddal szeretnél pozitív hatást gyakorolni a környezetre, a jövő technológiáit hasznosítva? És mindezt egy innovatív lendületes csapat tagjaként?

Épületenergetikai Termékfejlesztő

munkatársat keresünk.

Cégünk egy dinamikusan fejlődő megújuló energiával foglalkozó vállalat. Új üzletágunkhoz keresünk egy lelkes és tapasztalt Épületenergetikai Termékfejlesztőt. Ha érdekel a szigetelés, nyílászárók és más épületenergetikai termékek világa, és rendelkezel a területen releváns piaci ismeretekkel és beszállítói kapcsolatokkal, tapasztalattal, akkor ez a pozíció neked szól!

Feladatok:
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal.
  • Termékismeret bővítése és aktív részvétel a termékfejlesztési folyamatokban.
  • Részvétel az értékesítési stratégiák kidolgozásában.
  • Termékek bemutatása, oktatása.
  • Piaci trendek és versenytársak elemzése.
  • Társosztályok szakmai támogatása.
Elvárások:
  • Legalább 5 év tapasztalat szakirányú termékmenedzsment területén.
  • Épületenergetikai termékek iránti szenvedély és szakmai érdeklődés.
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalóképesség.
  • Proaktív hozzáállás és képesség a problémamegoldásra.
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás.
Az állás betöltésénél előnyt jelent:
  • Nagykereskedelmi tapasztalap az épületenergetikai szektorban.
  • Sales tapasztalat az épületenergetikai szektorban.
  • Kivitelezési tapasztalat.
  • Projektmenedzsment tapasztalat.
  • Nyelvtudás (német vagy más nyelvek).
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Éves bónusz csomag
  • Home Office, Hibrid munkavégzés
  • Cafeteria
  • Extra fizetett szabadnap a születésnapodon
  • Gyümölcsnap heti rendszerességgel
  • Irodai masszázs
  • Stabil, dinamikusan növekedő, innovatív és támogató munkahelyi környezet
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Fizetett szakmai tréningek
  • Csapatépítők, céges rendezvények
Munkavégzés helye:

Gödöllő

"Jelentkezem" gombra kattintással kérjük küldje el a magyar nyelvű önéletrajzát.