Karrier lehetőségek

Érdekel a megújuló energia világa? Szeretnél olyan munkát, ami a pénzkereset mellett társadalmilag is értéket teremt? Munkáddal szeretnél pozitív hatást gyakorolni a környezetre, a jövő technológiáit hasznosítva? És mindezt egy innovatív lendületes csapat tagjaként?

Vállalati értékesítő

munkatársat keresünk.
Feladatok:
  • Stabil üzleti kapcsolatok kialakítása, továbbfejlesztése
  • Partnerek igényeinek felmérése
  • Árajánlatok készítése
  • Szerződések előkészítése
  • Folyamatos adminisztráció a CRM-ben
  • Helyszíni felmérések lebonyolítása
  • Együttműködés társosztályokkal
  • Kapcsolattartás a külső értékesítési partnerekkel,
Elvárások:
  • Logikus, komplex gondolkodásmód, meggyőző kommunikációs készség;
  • Minimum 2-3 év értékesítő munkakörben szerzett szakmai tapasztalat;
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Önállóság és felelősségtudat;
  • Ügyfélközpontú szemléletmód;
  • Terhelhetőség, magas precizitás;
  • Folyamatos fejlődésre való igény és képesség;
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret, valamint CRM rendszer ismerete
Amit kínálunk:
  • Stabil, innovatív és támogató munkahelyi környezet
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Éves bónusz csomag
  • Extra fizetett szabadnap a születésnapodon
  • Irodai masszázs
  • Gyümölcsnap
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Fizetett szakmai tréningek
  • Csapatépítők, céges rendezvények
  • Társadalmi és környezetvédelmi felelősségvállalás
Munkavégzés helye:

Gödöllő

"Jelentkezem" gombra kattintással kérjük küldje el a magyar nyelvű önéletrajzát.