Karrier lehetőségek

Érdekel a megújuló energia világa? Szeretnél olyan munkát, ami a pénzkereset mellett társadalmilag is értéket teremt? Munkáddal szeretnél pozitív hatást gyakorolni a környezetre, a jövő technológiáit hasznosítva? És mindezt egy innovatív lendületes csapat tagjaként?

Energetikai tanusító

munkatársat keresünk.
Feladatok:
  • Helyszíni felméréseken energiamegtakarítási lehetőségek feltárása
  • Energetikai tanúsítványok készítése
  • Ügyfél kapcsolattartás
  • Komplex energetikai megoldások kidolgozása
Elvárások:
  • „TÉ” jelű jogosultsággal rendelkező mérnök
  • Minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Kiváló probléma megoldó képesség
  • Megbízhatóság
  • Jó szervező, tárgyaló és kommunikációs készség szóban és írásban
Amit kínálunk:
  • Stabil, innovatív és támogató munkahelyi környezet
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Éves bónusz csomag
  • Extra fizetett szabadnap a születésnapodon
  • Irodai masszázs
  • Gyümölcsnap
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Fizetett szakmai tréningek
  • Csapatépítők, céges rendezvények
  • Társadalmi és környezetvédelmi felelősségvállalás
Munkavégzés helye:

Gödöllő

"Jelentkezem" gombra kattintással kérjük küldd el a magyar nyelvű önéletrajzod.